1. برای پیگیری سفارش اگر حساب کاربری ساخته باشید و ایمیل صحیحی را وارد کرده باشید، می‌توانید از طریق این صفحه سفارش خودتان را بررسی و وضعیت آن را پیگیری کنید.
 2. الزاما همه محصولات در یک بسته ارسال نخواهند شد. بر اساس نوع سفارشات ممکن است محصولات شما در یک یا چند مرسوله مختلف ارسال شود. در نتیجه ممکن است بعضی از محصولات شما مثلا امروز و ما بقی دو روز بعد توسط پست یا تیپاکس تحویل داده شود. برای رهگیری از کدهای رهگیری پیامک شده استفاده کنید. 
 3. هزینه ارسال محصولات ارسال شده توسط پست بر عهده فروشگاه است اما محصولات تیپاکسی همگی بر عهده مشتری است.
 4. پس از تحویل مرسوله به پست کد رهگیری مرسوله به صورت خودکار برای شما پیامک خواهد شد. اگر تا حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش، کد دریافت نکردید برای دریافت کد رهگیری مرسوله خودتان یک روز کاری بعد، به شماره 09014765405 در واتس اپ، بله، تلگرام یا روبیکا پیام دهید و نام و نام خانوادگی و شماره سفارش خود را ارسال کنید تا کد رهگیری برایتان ارسال شود. لطفا برای دریافت کد رهگیری تماس تلفنی نگیرید.
 5. اگر مدل ارسال خود را تیپاکس انتخاب کرده باشید؛ پیامک کد رهگیری توسط تیپاکس برای شما به صورت خودکار پیامک خواهد شد. وظیفه پیگیری مرسولات پستی و تیپاکسی با شماست. با کد رهگیری مرسوله خود را پیگیری کرده و اگر تا 72 ساعت تغییری در وضعیت بسته رخ نداد به ما اطلاع دهید تا شکایت ثبت شود.
 6. برای پیگیری مرسولات پستی یا تیپاکس خود با استفاده از کد رهگیری که در اختیار دارید برای تیپاکس با شماره 021.8457 و برای پست با شماره 193 تماس بگیرید. در صورت عدم حضور شما منزل و برگشت مرسوله، هزینه ارسال مجدد و هزینه برگشت مرسوله بر عهده مشتری است.
 7. تعهد ما تحویل مرسوله به پست یا تیپاکس تا حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش است اما در 99 درصد مواقع، فردای روز سفارش (در صورت غیر تعطیل بودن) سفارشتان تحویل پست داده خواهد شد. همه مرسوله‌ها با پست پیشتاز یا تیپاکس (بر اساس انتخاب شما در صفحه پرداخت) از تهران ارسال می‌شوند و بر اساس فاصله شما از شهر تهران، معمولا تحویل توسط پست هم بین 1 تا 4 روز کاری زمان می‌برد. عموما اگر در تهران هستید مدت زمان تحویل بسته توسط پستچی یک روز است و در سایر شهرها 2 تا 4 روز.
 8. تاخیر در تحویل مرسوله توسط پست یا تیپاکس بر عهده فروشگاه نبوده و شما باید سازمان مربوطه پیگیری و شکایت را انجام دهید.
 9. در صورت انتخاب ارسال مرسوله توسط پست: همه محصولات توسط پست پیشتاز ارسال می‌شوند بجز محصولات خاص و حساس. محصول حساس و شکستنی از جمله لیپ سه تیکه سپر جلو، بال صندوق عقب و بال شیشه عقب توسط تیپاکس ارسال می‌شوند و هزینه ارسال را باید شما در محل به تیپاکس پرداخت کنید. شما برای ارسال این محصولات صرفا هزینه بسته بندی را در سایت پرداخت کرده‌اید.
 10. در صورت انتخاب مرسوله توسط تیپاکس: مرسوله شما به صورت یکجا توسط تیپاکس داده خواهد شد اما بنا به شرایط و نوع وسایل انتخاب شده ممکن است شامل یک یا چند بسته مختلف باشد.
 11. مرسولات ارسال شده توسط تیپاکس بیمه هستند. برای جلوگیری از بروز مشکل در صورت امکان بسته را مقابل مامور تیپاکس باز کرده و از سلامت آن مطمئن شوید. اگر بسته مشکلی داشت از دریافت آن خودداری کنید و با پشتیبانی تیپاکس تماس بگیرید. مسئولیت خرابی محصولات ارسال شده توسط تیپاکس به عهده تیپاکس است و فروشگاه مسئولیتی در این زمینه ندارد. لذا حتما بسته را در مقابل مامور پست باز کرده و بررسی کنید که در صورت وجود مشکل بتوان از بیمه استفاده کرد.
 12. وظیفه خرابی و شکستگی مرسولات تیپاکسی بر عهده تیپاکس است و مشتری موظف است در مقابل مامور تیپاکس بسته را باز کرده و در صورت وجود هر گونه مشکل از دریافت آن خودداری کند.
 13. مرسولات پستی بسته بندی و پلمپ می‌شوند. در صورت مشاهده بسته ای که قبلا باز شده یا تخریب شده است، از دریافت آن خودداری کنید تا به فروشگاه عودت داده شود. مسئولیت دریافت بسته ای که تخریب شده و شاید اقلام آن مفقود شده باشد، بر عهده مشتری است.
 14. مسئولیت نرسیدن مرسوله و هزینه های پرداخت شده برای رفت و برگشت توسط فروشگاه؛ به دلیل عدم حضوری مشتری در مقصد یا نقص آدرس یا عدم پاسخگویی به تلفن بر عهده خریدار است.
 15. عودت مرسوله فقط به شرط مغایر بودن محصول با تصاویر یا توضیحات درج شده در سایت یا اشکال فنی و ظاهری در جنس دریافتی (عدم بروز مشکل در حمل و نقل) قابل پذیرش است.

بسیاری از سوالات احتمالی شما عزیزان را در صفحه سوالات متداول پاسخ دادیم. پیشنهاد می‌کنیم در صورت داشتن هرگونه ابهام اطلاعات درج شده در این صفحه را مطالعه کنید.

سوالات متداول خرید از فروشگاه اینترنتی شاهین لوکس